Skip to content

Дніпровська міська влада інформує щодо ситуації з опаленням та водою станом на 18:00

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Дніпровська міська влада інформує щодо ситуації з опаленням та водою станом на 18:00

Сьогодні у Дніпрі приватні енергетичні компанії продовжують застосовувати стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Це призводить до тимчасових зупинок роботи котелень та підвищувальних насосних станцій.

Наразі всі об’єкти критичної інфраструктури працюють, відключення електроенергії на об’єктах немає. Проте ситуація дуже хитка та може змінюватися уже швидко.

Рекомендуємо подивитися графіки відключень за вашою адресою, аби встигнути зарядити свої гаджети, фонарики та інші необхідні пристрої. Якщо ви не знаєте, коли у Вас по графіку мають вимкнути електроенергію, то перевірити це можна за посиланнями:

Станом на 18:00 через введені стабілізаційні відключення електроенергії, які застосовують приватні енергопостачальні компанії, зупинено будинкову котельню КП «Теплоенерго» по пр. Богдана Хмельницького. Від неї опалюється одна школа та один житловий будинок.
Відновлення опалення очікується одразу після відновлення подачі електроенергії в котельню.

Всі великі районні котельні КП «Теплоенерго» працюють у звичному режимі. Перебої з їхньою роботою відсутні.

Також наразі працюють та постачають тепло в оселі дніпрян без жодних проблем всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро».

Без зупинок працюють у Дніпрі і всі підвищувальні насосні станції, які забезпечують подачу водопостачання дніпрянам в квартири та будинки.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра забезпечені необхідною технікою та матеріалами. Завдяки цьому будь-які ремонти на мережах водопостачання та теплопостачання у місті проводяться швидко та якісно.

Станом на 18:00 аварійна бригада КП “Дніпроводоканал” продовжує ліквідацію пошкодження на водопроводі по вул. Січових Стрільців, 23. Через це частково відсутнє водопостачання в будинках на таких вулицях:

  • Січових Стрільців;
  • Бородинська;
  • Виконкомівська.
    Водопостачання буде відновлено протягом дня, одразу після завершення всіх ремонтних робіт.

Міська влада Дніпра обізнана про всі можливі проблеми з теплопостачанням та водопостачанням у місті. Комунальні служби працюють цілодобово та без вихідних. Завдяки налагодженій роботі всі проблемні ситуації вирішуються у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки на вирішення комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:
(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Міські служби працюють без свят та вихідних.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: