Skip to content

Корбан: З наступного тижня у Дніпрі графіки відключень стануть справедливішими

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Нестабільне електропостачання є однією з найболючіших проблем у Дніпрі. Чи вдалося стабілізувати відключення настільки, щоб мешканці не відчували незручностей, розповів керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі телеканалу ДніпротВ, повідомляє сайт «Наше Місто».

 «Я вам поясню. Проблема в тому, що стабілізаційні графіки публікують. І Дніпрообленерго, і компанія ЦЕК. На що скаржаться люди? Люди скаржаться насамперед на те, що стабілізаційні графіки не завжди відповідають опублікованій інформації. Не завжди є правдивими. Тобто пишуть певний час, а відключають раніше, чи відключають на довше, ніж написано у цих графіках».

За словами Корбана, найголовніше питання – це справедливість відключень. Є домогосподарства, які відключаються двічі-тричі на день на чотири години, а є домогосподарства, які відключаються один раз на день.

«І ось учора ми розмовляли, питання було порушене перед Дніпрообленерго (ДПЕК), перед ЦЕКом, про те, що є несправедливість у стабілізаційних графіках. І люди переважно скаржаться на цю несправедливість. Тому, що всі мають бути як мінімум в однакових умовах. Зрозуміло, різні мережі, різні можливості, різні ТП, різні технічні умови. Скрізь ситуація дуже відрізняється одна від одної, у кожному районі та буквально у кожному будинку.

 Проте ми домовилися про те, що ми виробимо такі стабілізаційні графіки з наступного тижня, ось після різдвяних свят. І там, де відключалося по два-три рази на день, поміняють із тими, де відключалося один раз на день. І хоча б таким чином підтримуватимуть справедливе відключення та справедливі стабілізаційні графіки».

Корбан повідомив, що робота триває у місті постійно, у діалозі перебувають із Обленерго, з компанією ЦЕК, яка обслуговує електромережі та є постачальниками електроенергії.

«Робота така йде і всі намагаються навести лад у цих стабілізаційних графіках, щоб люди все-таки розуміли, що всі знаходяться в однакових і справедливих умовах. Але сказати, що цього можна досягти на 100% – напевно, швидше збрехати. Тому десь будуть якісь перегини, десь когось відключатимуть частіше. Таке буде. Це не можна гарантувати. Але робота у цьому напрямі триває постійно».

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: