Skip to content

Дніпровська міська рада інформує: яка ситуація з теплом і водою станом на 18:00

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Споживання електроенергії  продовжує зростати через поступове зниження температури. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міська раду.

У Дніпрі станом на 18:00 аварійні відключення приватними енергетичними компаніями застосовувались.Наразі у місті до 23:00 діятимуть графіки стабілізаційних планових відключень на 4-5 годин. За інформацією, що є на сайті ЦЕК зараз застосовуються відключення споживачів І черги згідно з затвердженим графіком.

Нагадаємо, що з графіками стабілізаційних відключень можна познайомитись на сайтах приватних енергопостачальних компаній.

  • Якщо ви абонент ЦЕК

Робота всіх об’єктів  критичної інфраструктури на особистому контролі міського голови Бориса Філатова. Через погіршення погодних умов розпорядженням мера комунальні служби Дніпра переведені на посилений режим роботи.

Боротьба з ожеледицею

Комунальники Дніпра вже працюють на вулицях міста, аби приборкати ожеледь. За завданням міського голови Бориса Філатова, комунальники були напоготові ще відучора. Наразі для боротьби з ожеледицею на вулицях Дніпра працює 35 одиниць посипальної техніки, 7 навантажувачів, 12 одиниць мінітехніки та 2 самоскиди. У разі погіршення ситуації на дорогах Дніпра загалом працюватиме 86 одиниць посипальної техніки з відвалами, 10 навантажувачів, 24 одиниці мінітехніки, 18 самоскидів та 500 дорожніх робітників. Останні прибиратимуть тротуари та зупинки громадського транспорту.

Міська влада просить не лишайте автівки на узбіччях доріг і  тротуарах та не заважайте роботі спецтранспорту.

Теплопостачання

Станом на 14:00  КП «Коменергосервіс» всі об’єкти працюють у звичному режимі.

О 17:00 приватна енергетична компанія  знеструмила декілька об’єктів   КП «Теплоенерго». Тимчасово без опалення будинки, які отримують теплоносій від наступних будинкових котельнь та тепло-розподільчого пункту(ТРП):

• буд. кот. по вул. Пастера, Майдан Озерний, В. Чапленко;

 • буд. кот на пл. Вокзальна, Старомостова;

 • буд. кот. на пр. Л. Українки;

 •  буд. кот. по вул. Кн. Ольги;

 • буд. кот. по вул. Фабра;

 • буд. кот. по вул. Дзеркальна, Церковна;

 • буд. кот. по вул. Херсонська, О. Поля;

 • буд. кот пров. Ушинського, вул. М. М. Шнеєрсона;

 • буд. кот по вул. Соснова та Поточна;

 • буд. кот. по вул. Сумська, Криворізька, Київська;

 • буд. кот. по вул. Орловська, Новоорловська, пр. І. Мазепи та Металургів;

 • буд. кот. по вул. Мерзленко, Талаліхіна;

 • буд. кот. по вул. Чечелівська, К. Гордієнка;

 • буд. кот. пр. Д. Яворницького, вул. М. Грушевського, Троїцька, Воскресенська, Св. Хороброго;

 • буд. кот вул. Старокозацька, Воскресенська;

 •  буд. кот. по вул. Нестерова;

 •ТРП по вул. Антоновича та М. М Шнеєрсона.

Подачу тепла буде відновлено після включення живлення приватними енергетичними компаніями.

КП « Теплоенерго» продожує роботи  на ж/м Парус. Там стався порив магістралі. Поки без тепла мешканці по вул. Моніторна 1-7, В. Діївська 52, 54, 56, 62, Метростроївська 12,14, два садочки і одна школа. Аварійна бригада докладає максимум зусиль, аби якомога швидше усунути порив і відновити подачу тепла.

У КП «Жилсервіс-Дніпро» станом  на 17:30 через віялові відключення ДЕТКом знеструмлено три котельні центрального району. Без опалення 37 житлових будинків, що знаходяться на пр.О. Поля, вул. Полєтаєва та вул. Новосільна.

Також на резервному вводі працює котельня що подає тепло на 139 житлових будинків. Це означає, що тиск теплоносія недостатній для належного обігріву усіх будинків, що знаходяться по пр. Поля, пр. Б. Хмельницького, вул. Л. Стромцова.

Водопостачання

Також через відключенням електроживлення ДТЕКом зупинено підвищувальну насосну станцію (ПНС),  по просп. Миру, 59, припинено водопостачання по просп. Миру, 35,43,49,55,63,61,75.

Відключене електроживлення ДТЕКом та зупинено підвищувальну насосну станцію (ПНС) через що припинено водопостачання: вул. Миколи Міхновського, буд.2-31; пров. Фестивальний, буд.1-31; просп. Миру, буд. 1-95; вул. Березинська, буд. 22-61; вул. Генерала Захарченко, буд. 1-15; пров.Вільний,буд. 2-12; вул.Усенко, буд. 1-23; вул.Донецьке шосе, буд. 97-137.

Через стабілізаційні відключення ДТЕКом зупинено і  підвищувальну насосну станцію (ПНС) та припинено водопостачання вулиць: просп.Слобожанський, буд. 40-90; вул.Богдана Хмельницького, буд. 2-33; просп.Петра Калнишевського, буд. 1-72; вул.Батумська, буд. 8-64; вул. Старочумацька, буд. 1, 10, 11; вул. Квітки Цісик, буд. 1-36, вул. Яскрава, буд. 1-41; вул. Дебальцівська, буд. 21, 23, 28, 29, вул. Осіння, буд. 7-13.

Через відключене ДТЕКом електроживлення та зупинку підвищувальної насосної станції (ПНС) по  вул.Кожем’яки, буд. 17,  припинено водопостачання вулиць: Кожем’яки, буд. 1, 3,5,7,9,11,17,19; просп. Слобожанський, буд. 63,65,67,69,71,73,77,79,81,83,83а,85; Дарницька, буд.4, 7, 9,11. Водопостачання буде відновлено після подачі електроенергії.

КП «Дніпроводоканал» ще проводяться аварійно – відновлювальні роботи по просп. Миру, 83 припинено водопостачання по просп. Миру, 71-95. Також тривають роботи на вул.Воскресенська,30  припинено водопостачання по вул.Воскресенська,28-36.

Продовжується проведення аварійних  робіт на вул.Ульянова,26 поки без водопостачання жителі  вул. Юрія Савченко,11-21.

За дорученням міського голови Бориса Філатова наші комунальні служби забезпечені всім необхідним: спецтехнікою та матеріалами і мають  можливість ліквідувати аварії оперативно, аби відновлювати водо- та теплопостачання  жителям міста  якомога швидше.

Будь ласка, розумно споживайте електроенергію, користуйтеся енергоємними приладами почергово. Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність обмеження споживання, а від так і застосування аварійних відключень.

Міська влада Дніпра робить все можливе, аби містяни не відчували суттєвих проблем з наданням якісних послуг всіма комунальними підприємствами Дніпра.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: