![Як працює Пункт незламності на базі Лівобережної адміністрації - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_11-01-12-883x662.jpg)
У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова продовжується інспекція Пунктів незламності. Сьогодні, 4 січня, заступник мера Костянтин Цепенніков відвідав локацію, яка знаходиться на базі Лівобережної адміністрації Дніпровської міської ради за адресою: вулиця 20-річчя Перемоги, 51, повідомляє сайт «Наше місто».
![Як працює Пункт незламності на базі Лівобережної адміністрації - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_11-01-07-1060x596.jpg)
Пункт незламності знаходиться безпосередньо у будівлі адміністрації, у підвалі, тому одночасно виконує і функцію найпростішого укриття. Розрахований на 50 відвідувачів.
«Тут є все необхідне, щоб у комфорті і теплі перечекати ракетну небезпеку і блекаут: розетки для підзарядки гаджетів, достатня кількість стільців, обігрівач, ковдри, чай та кава для бажаючих, а також іграшки для дітей. Діти навіть можуть розмалювати стіни крейдою», – розповів заступник Лівобережної адміністрації Володимир Перков.
![Як працює Пункт незламності на базі Лівобережної адміністрації - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_11-01-15-883x662.jpg)
Заступник міського голови Костянтин Цепенніков перевірив наявність усіх необхідних комунікацій та пересвідчився у стабільній роботі Пункту незламності.
«Є генератор, який запускають за відсутності електрики. Є навіть прикрашена ялинка. Все зроблено для людей», – сказав він.
![Як працює Пункт незламності на базі Лівобережної адміністрації - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-04_11-01-11-883x662.jpg)
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Борис Філатов, Пункти незламності, Україна Росія війна