Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: яка ситуація з опаленням і водопостачанням на ранок 3 січня

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Ситуація з водою і опаленням ранок 4 січня

У Дніпрі ніч минула без масштабних аварій на комунікаціях міста, а також без аварійних чи стабілізаційних відключень живлення приватними енергетичними компаніями.

ДТЕК і ЦЕК відновили погодинні планові графіки відключень електроенергії. Проте поки їх у місті активно не застосовували.

Не забувайте про необхідність заощадливо споживати енергоресурс, у тому числі у ранкові години пік. Нині енергетична система країни все ще потребує свідомого споживання електроенергії, інакше не уникнути і аварійних відключень живлення.

Станом на 06:00 всі об’єкти КП «Теплоенерго», КП «Жилсервіс-Дніпро» та КП «Коменергосервіс» – працюють та забезпечують подачу тепла в оселі городян.

У роботі і всі підвищувальні насосні станції (ПНС). Всі будинки Дніпра з водопостачанням.

Ключова робота всіх комунальних служб міста зосереджена на аварійних та планових роботах.

За завданням міського голови Бориса Філатова аварійні бригади мають усі необхідні матеріали та техніку аби оперативно виконати ремонтні роботи.

Аварійні служби КП «Днепроводоканал» відновили подачу води по просп. О. Поля, буд.117-123 та вул. Леоніда Стромцова, буд.5-7. Сьогодні зранку бригада завершить всі роботи на об’єкті.

КП «Дніпроводоканал» за добу усунув 38 засмічень на мережах водовідведення, а також ліквідував 10 пошкоджень на мережах водо забезпечення. Серед ключових:
по вул. Філософській, 39, Д-300 мм з землі;
по вул. Героїв Рятувальників, 105, Д-700 мм у камері.

Аварійні служби всіх комунальних підприємств Дніпра працюють безперевно 24/7. За дорученням міського голови Бориса Філатова вони мають можливість ліквідувати аварії оперативно і відновлювати водопостачання жителям міста якомога швидше.

Міська влада Дніпра робить все можливе, аби містяни не відчували суттєвих проблем з наданням якісних послуг всіма комунальними підприємствами Дніпра.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ

Поділитися: