Skip to content

Дніпровська міська влада про ситуацію з опаленням і водопостачанням на 18:00

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Протягом дня масштабних погодинних планових відключень живлення приватними енергетичними компаніями у місті не було. Нагадаємо, що сьогодні ДТЕК і ЦЕК відновив графіки стабілізаційних відключень, пише «Наше місто».

За завданням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі  на особливому контролі всі об’єкти критичної інфраструктури.

Всі підрозділи та служби міської влади працюють цілодобово аби забезпечити життєдіяльність міста, а відтак городян  теплом  та водою.

Станом на 18:00 всі об’єкти КП «Теплоенерго», КП «Жилсервіс-Дніпро» та КП «Коменергосервіс» працюють у звичному режимі.

Також у штатному режимі протягом дня працювали  всі підвищувальні насосні станції (ПНС).

Ключова робота всіх комунальних служб міста сьогодні зосереджена на аварійних та планових роботах.

За завданням міського голови Бориса Філатова усі підрозділи  мають усі необхідні матеріали та техніку, аби оперативно виконати ремонтні роботи.

Температура повітря у Дніпрі сьогодні вдень перетнула позначку +15. Це дозволило КП «Теплоенерго» зупинити районну  котельню по бул. Рубіновий, який забезпечує опаленням три будинки, аби провести на об’єкті  дрібний ремонт котельного обладнання. Теплопостачання відновлено за дві години.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» також працюють  безперевно 24/7.  Протягом дня співробітники підприємства оперативно провели  аварійні роботи по вул.Воскресенська,21 та забезпечили відновлення водопостачання по вул. Воскресенська,15-21 за  1,5 години.

Так само продуктивно попрацювали аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» на ліквідації аварії по вул. Апостолівська,62 сел.Олександрівка і відновили подачу води у цей населений пункт, а також ж/м Ігрень за лічені години.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» ні на мить не припиняють працювати.

У Чечелівському районі сьогодні комунальники виконували  аварійно-відновлювальні роботи на водоводі діаметром 350 мм. До роботи були залучені  2 одиниці спецтехніки. Пошкодження усунули силами однієї аварійної бригади.

Під час виконання робіт із ліквідації пориву водопостачання не припинялося. Роботи на цій локації планується виконати протягом дня.

На мережах водовідведення нашими комунальниками сьогодні  були  взяті у роботу 26 засмічень, на мережах водо забезпечення – 10 пошкоджень. Серед яких ж/м Тополь-3, у буд. 30, Д-300 мм з землі.

Водопостачання  на кожен об’єкт  відновлюють одразу по завершенню робіт.

Аварійні роботи по просп. Олександра Поля, буд. 117 КП «Жилсервіс Дніпро» завершив.

Наразі КП «Дніпроводокал» все ще проводить роботи по  просп. Олександра Поля, буд.117-123 та вул. Леоніда Стромцова, буд.5-7. Подачу води за цими адресами буде відновлено по завершенню аварійних ремонтних робіт.

Міська влада Дніпра робить все можливе, аби містяни не відчували суттєвих проблем з наданням якісних послуг всіма комунальними підприємствами Дніпра.

Не забувайте про необхідність заощадливо споживати енергоресурс, особливо у вечірні та ранкові години пік. Нині енергетична система крані все ще потребує свідомого споживання електроенергії, інакше не уникнути екстрених аварійних відключень живлення.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

Не забувайте залишати контактні телефони.

Також  можна залишати свої заявки на вирішення комунальних проблем за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-35

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Протягом дня, 2 січня,  міська влада виконала  неабияку кількість роботи.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: