Skip to content

Такі свята підтримують дух народу: гості «Від Різдва до Різдва» на бульварі Слави в захваті від заходу

Валерія Доброта

Дніпровська міська влада організувала для дніпрян і гостей міста святкову програму «Від Різдва до Різдва». Різдвяні локації сьогодні працюють у різних районах міста. Для дітей організована цікава анімація, конкурси, розіграши, призи. Крім того, гості можуть пригоститися смачними гарячими стравами і чаєм. Одна з локацій, де спостерігається чимало гостей, - бульвар Слави на ж/м Пере-мога-6. Тут багато як дітей, так і дорослих. Люди розважаються і весело проводять час, повідом-ляє сайт «Наше місто». «Цього року у місті немає масових святкових заходів у зв’язку з війною, проте мер міста Борис Філатов вирішив організувати для людей хоча б невеличкі святкові локації, куди можна прийти з дітьми і весело провести час. На бульвар Слава прийшло чимало людей. Тут аніматори працюють з дітьми, а всі охочі можуть поласувати гарячими стравами. Є плов і бульйон. А також поласувати солодощами і гарячим чаєм. Зараз дуже важливо дарувати приємні емоції. Особливо, щоб свято відчули діти», - розповіла Юлія Кушинська, організатор заходу на цій локації. Станіслав, який разом с сім’єю евакуювався у Дніпро ще в березні, прийшов на свято з 2-річною дочкою Мією. Чоловік говорить, що такі заходи підтримують дух українського народу, а значить, дуже важливі у нинішній час. «Ми переїхали весною з Донецької області. Я влаштувався на роботу, орендуємо квартиру. Ста-раємося, працюємо. Дуже вдячні Дніпру за гостинність. А такі свята – це приємні емоції для моєї дитини, а вона для мене – найголовніше», - сказав Станіслав.

Дніпровська міська влада організувала для дніпрян і гостей міста святкову програму «Від Різдва до Різдва». Різдвяні локації сьогодні працюють у різних районах міста. Для дітей організована цікава анімація, конкурси, розіграши, призи. Крім того, гості можуть пригоститися смачними гарячими  стравами і чаєм. Одна з локацій, де спостерігається чимало гостей, – бульвар Слави на ж/м Перемога-6. Тут багато як дітей, так і дорослих. Люди розважаються і весело проводять час, повідомляє сайт «Наше місто».

Дніпровська міська влада організувала для дніпрян і гостей міста святкову програму «Від Різдва до Різдва». Різдвяні локації сьогодні працюють у різних районах міста. Для дітей організована цікава анімація, конкурси, розіграши, призи. Крім того, гості можуть пригоститися смачними гарячими  стравами і чаєм. Одна з локацій, де спостерігається чимало гостей, - бульвар Слави на ж/м Пере-мога-6. Тут багато як дітей, так і дорослих. Люди розважаються і весело проводять час, повідом-ляє сайт «Наше місто».  «Цього року у місті немає масових святкових заходів у зв’язку з війною, проте мер міста Борис Філатов вирішив організувати для людей хоча б невеличкі святкові локації, куди можна прийти з дітьми і весело провести час. На бульвар Слава прийшло чимало людей. Тут аніматори працюють з дітьми, а всі охочі можуть поласувати гарячими стравами. Є плов і бульйон. А також поласувати солодощами і гарячим чаєм. Зараз дуже важливо дарувати приємні емоції. Особливо, щоб свято відчули діти», - розповіла Юлія Кушинська, організатор заходу на цій локації. Станіслав, який разом с сім’єю евакуювався у Дніпро ще в березні, прийшов на свято з 2-річною дочкою Мією. Чоловік говорить, що такі заходи підтримують дух українського народу, а значить, дуже важливі у нинішній час. «Ми переїхали весною з Донецької області. Я влаштувався на роботу, орендуємо квартиру. Ста-раємося, працюємо. Дуже вдячні Дніпру за гостинність. А такі свята – це приємні емоції для моєї дитини, а вона для мене – найголовніше», - сказав Станіслав.

 «Цього року у місті немає масових святкових заходів у зв’язку з війною, проте мер міста Борис Філатов вирішив організувати для людей хоча б невеличкі святкові локації, куди можна прийти з дітьми і весело провести час. На бульвар Слава прийшло чимало людей. Тут аніматори працюють з дітьми, а всі охочі можуть поласувати гарячими стравами. Є плов і бульйон. А також поласувати солодощами і гарячим чаєм. Зараз дуже важливо дарувати приємні емоції. Особливо, щоб свято відчули діти», – розповіла Юлія Кушинська, організатор заходу на цій локації.

Станіслав, який разом с сім’єю евакуювався у Дніпро ще в березні, прийшов на свято з 2-річною дочкою Мією. Чоловік говорить, що такі заходи підтримують дух українського народу, а значить, дуже важливі у нинішній час.

«Ми переїхали весною з Донецької області. Я влаштувався на роботу, орендуємо квартиру. Стараємося, працюємо. Дуже вдячні Дніпру за гостинність. А такі свята – це приємні емоції для моєї дитини, а вона для мене – найголовніше», – сказав Станіслав.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: