Skip to content

Дніпрянам розповіли, чому важливо сплачувати за електроенергію під час війни

Ксенія Куземко

Об’єкти енергетичної інфраструктури перебувають під прицільним вогнем ворога і мета його усім відома – тотальний блекаут, темрява і холод для українців. Розуміючи усі складнощі життя в період війни, YASNO закликає усіх клієнтів сплачувати за спожиту електроенергію вчасно щомісяця, адже частина коштів в тарифі закладені саме на утримання та експлуатацію мереж, пише «Наше місто».

З початку війни рівень оплат побутових та юридичних клієнтів знизився, додались також відключення електроенергії, як вимушена міра для стабілізації енергосистеми через обстріли. Усі ці фактори посприяли тому, що зменшився обсяг коштів, які надходять на ремонт мереж і дотримання їх у належному стані.

Попри обмеження електроенергії і усі незручності, які з ними пов’язані, важливо, щоб усі клієнти щомісяця вчасно сплачувати за спожиту електроенергію. Оскільки в тарифі 20% – це витрати на експлуатацію мереж.

YASNO створив зручні сервіси, які дозволяють швидко, не виходячи з дому, сплатити за спожиту електроенергію. Зробити це можна через:

Нагадаємо, раніше ми писали, в Дніпрі готують кардинальні зміни в роботі транспорту.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: