![Новини Дніпра: Яка ситуація з водою станом на 18:00](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/02122859-hriaznaia-voda-993x662.jpg)
У Дніпрі після аварії на магістральному водогоні Д 1000 мм по вул. Набережна Заводська довгий час було відсутнє водопостачання у десятків тисяч абонентів. Зараз проблему усунено. За кілька годин вода буде у людей. Про це розповів у своєму телеграм-каналі керівник Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан, пише «Наше місто».
Водопостачання буде відновлено у Новокодацькому районі по вул. Набережна Заводська від Кайдацького мосту включаючи ж/м Перемога, 1-6, Центральний район та Шевченковский район від вул.Набережної до просп. Д. Яворницького, а також на Лівобережній частині міста.
Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Вода