Skip to content

Як працює дніпровський транспорт в умовах знеструмлення

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Як працює дніпровський транспорт в умовах знеструмлення

Загалом увесь транспорт у Дніпрі працює в оперативному режимі. За словами головного спеціаліста Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Івана Васючкова, до повного знеструмлення міста вони були готові заздалегідь. Для цього з кожним співробітником був розроблений план дій на випадок якщо у місті буде відсутня електроенергія. Тож сьогодні замість деяких маршрутів електротранспорту, додатково вийшло 109 автобусів. 

“Найбільше посилення були по ж/м Парус, ж/м Перемога 1-6, ж/м Діївка та ж/м Таромське, бо вчора там виникли невеликі проблеми, проте сьогодні ситуація покращилась. Щодо електротранспорту, то він працює частково. Станом на 10.00 до роботи вийшли трамвайні маршрути №1, №7 та №17. З тролейбусних маршрутів працює №1, №5, №6. Тролейбусні маршрути №10 та №12 тимчасово знеструмлені, але наразі ми підключаємо їх до іншої підстанції. І також тролейбуси №16 курсують за скороченим маршрутом: від площі Соборна до Підстанції (трц Дафі). Після того, як буде підключено живлення на Запорізькому шосе, то цей маршрут почне працювати у повному обсязі. Крім цього о 10.30 запрацював тролейбусний маршрут №7. На нього ми поставили три тролейбуси з автономним ходом. Проте інтервали руху будуть близько 30-40 хвилин. Щодо метрополітену, то він працює у повному обсязі відповідно до графіків руху. Загалом транспортна галузь Дніпра повернеться я до повноцінної роботи як тільки-но відновлять електропостачання”, – зазначив Іван Васючков. 

Оперативну інформацію щодо роботи транспорту у Дніпрі можна дізнатись на офіційному телеграм-каналі департаменту https://t.me/DepTransDMR

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: