Skip to content

Пункти незламності: що відомо по Дніпру

Олена Завгородня

«Пункти незламності» – новий проєкт, який допоможе українцям зачекати на ліквідацію пошкоджень енергетичної та іншої інфраструктури після можливих російських ударів. Про нього розповів у відеозверненні президент Володимир Зеленський. В Україні підготовлено вже більше 4 тисяч «Пунктів незламності». Сайт «Наше Місто» з’ясував, скільки таких пунктів створено у Дніпрі та де вони розташовані.

«Пункти незламності» працюватимуть при адміністраціях, а також при школах, дитсадках, будівлях ДСНС тощо. Крім того, в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатися, де працює найближче банківське відділення, аптека, магазин.

Також передбачено об’єкти, на яких встановлено генератори, це АЗС, кафе та ресторани, відділення банків. Там можна погрітися та підзарядити пристрої.

Так у центральній частині Дніпра розташована більша кількість таких місць. Наприклад, поряд зі стадіоном «Дніпро-арена» є банківське відділення, там можна зарядити телефони. В районі парку Глоби – ресторан, де можна погрітися, а неподалік – відділення банку. По вулиці Володимира Мономаха – два заклади харчування, де також є тепло і генератор.

Не оминули увагою і інші частини міста. На Запорізькому шосе – декілька супермаркетів. Неподалік є АЗС, де можна зарядити телефони.

На лівому березі також достатньо магазинів, де облаштували «Пункти незламності». На заправках та у відділеннях банків є генератори.

Новости Днепра: «Пункти незламності» в Днепре - Наше Місто

На сайті nezlamnist.gov.ua розміщено мапу таких пунктів, яка постійно оновлюється. Відзначимо, що через оновлення даних вона періодично не відображається на сайті, але згодом зображення відновлюється. Тож кожен може з’ясувати, які «Пункти незламності» знаходяться ближче.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Поділитися: