![Новини Дніпра: Де у Дніпрі придбати живу ялинку](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo5314422091044468663-1111x833-1-883x662.jpg)
Новий рік вже зовсім близько. А це означає, що треба вже потроху готуватися до свята. Наприклад, планувати меню чи поїздку кудись. Ну, а найголовніше, це поставити ялинку і прикрасити дім. Незважаючи на те, що в країні вже майже 9 місяців триває повномасштабна війна з росією, ми не повинні собі відмовляти у таких маленьких радощах. Адже заради цього наші воїни нас і захищають, аби ми могли продовжувати жити.
З кожним роком дніпряни купують все менше живих ялинок і віддають перевагу штучним. І все для того, аби вберегти екологію. Однак, незважаючи на це, у Дніпрі все ж планують продавати новорічні красуні, передає “Наше місто”.
Загалом по місту планується 124 точки продажу.
Відповідний проект рішення з’явився на сайті міськради. Ймовірно, проєкт буде ухвалено на найближчій сесії міськради.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-22_14-35-38-468x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-22_14-35-38-2-1-468x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-22_14-35-39-468x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-22_14-35-39-2-1-468x662.jpg)