Skip to content

Окупанти завдали понад 12 ракетних ударів по ЗАЕС: пошкоджено інфраструктуру та обладнання станції

Софія Танченко

Новини Дніпра: Окупанти завдали понад 12 ракетних ударів по ЗАЕС

Сьогодні вранці, 20 листопада, внаслідок численних російських обстрілів зафіксовано щонайменше 12 «прильотів» на майданчик Запорізької АЕС. Внаслідок чого пошкоджено інфраструктуру та обладнання станції. Про це повідомив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, передає “Наше місто”.

У результаті пошкоджено естакади зв‘язку зі спецкорпусами, баки запасу хімобессоленої води, система продувки парогенераторів, допоміжні системи одного з двох загальностанційних дизелів та інше обладнання інфраструктури станції. Також зафіксовано три влучання в районі підстанції «Райдуга».

Характер та перелік пошкодженого обладнання ЗАЕС свідчить про те, що рашисти цілили та вивели з ладу саме ту інфраструктуру, яка була необхідна для запуску енергоблоків 5 та 6 і відновлення виробництва електроенергії Запорізькою АЕС для потреб України.

Рафаель Гроссі вчергове наголосив на необхідності якнайшвидше запровадити зону ядерної безпеки та захищеності навколо ЗАЕС.

«Я не здамся, поки ця зона не стане реальністю. Як показують очевидні обстріли, які тривають, це потрібно як ніколи», – сказав він.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: