Skip to content

У Дніпрі відновлюють заклади освіти та житлові будинки після ракетних ударів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Відновлюють заклади освіти після ракетних ударів

У Дніпрі продовжують відновлювати постраждалі від ракетних ударів обʼєкти інфраструктури. 29 вересня одна із шкіл міста зазнала чималих ушкоджень: було вибито близько 70 вікон, пошкоджено 15 дверей та двоє сходів.

«На сьогодні наш заклад майже відновлено, зокрема нам встановили нові металопластикові вікна (роботи ще тривають), замінено двоє дверей в актовій залі та відремонтовано центральні сходи. Залишились бокові сходи зробити, відкоси та замінити двері у навчальних кабінетах. Роботи планують закінчити протягом двох тижнів», – зазначила директорка однієї із шкіл Дніпра Інна Арсеньєва.

Того ж дня пошкоджень зазнав і один із дитячих садочків Дніпра — 360 кв. м вікон та 11 дверей.

«Зараз тривають роботи із встановлення вікон. Також нам роблять відкоси. Сподіваємось, що найближчим часом все відновлять», – зазначила в. о. директорки одного із садочків Дніпра Ірина Дороган.

Зі свого боку провідна спеціалістка відділу з технічного нагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Анна Перегудова додала:

«Загалом за увесь час внаслідок ракетних ударів у Дніпрі було пошкоджено 21 заклад освіти. По кожному випадку департамент гуманітарної політики ДМР оперативно відреагував, ми зробили акти обстеження та проводимо необхідні роботи щодо відновлення будівель».

Процес відновлення триває і в одному із будинків на ж/м Придніпровськ. Там у двох будинках постраждали лише вікна у під’їздах.

«У цьому будинку з моменту його зведення вікна у підʼїздах жодного разу не міняли. Тож цей будинок у нас був у планах. Через ракетний удар тут вибило 30 % вікон, але ми вирішили замінити їх усі у двох підʼїздах на нові металопластикові – 16 одиниць. Наразі роботи майже завершено», – зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: