Skip to content

Купити Патрона в Дніпрі: скільки коштує найпопулярніший пес України

Пес Патрон – найвідомішій в Україні пес-сапер став символом боротьби і об’єктом для натхнення українців. У соцмережах вони стежать за тим, як він працює, спить і бавиться. І більшість наших співвітчизників мріють мати саме такого собаку.

Патрону два роки, його порода – джек-рассел. Про її особливості, вартість цуценят та чи можна придбати їх у Дніпрі, дізнавались журналісти сайту «Наше місто».

Джек-рассел має непересічні фізичні та інтелектуальні здібності, які потребують щоденної реалізації. Головні якості – сила, активність, витривалість, швидкість, кмітливість. Ви можете завести цього компаньйона, якщо любите подорожі, тривалі прогулянки.

У Дніпрі можливо придбати цуценя джек-рассела за ціною від 6,5 тисяч гривень. Господарі повідомляють про одне щеплення та наявність паспорту.

Інший продавець пропонує бронювати цуценят вже по 8 тисяч гривень. Наразі їм 1.5 місяці, на момент продажу мають бути необхідні щеплення.

Чотиримісячного джек-рассела можна придбати за 12,5 тисяч. Він має цуценячу карту клубу ККУ- WKU, чіп, ветпаспорт міжнародного зразка та перше щеплення за віком.

На сайтах Дніпра розміщено декілька пропозицій, де цуценята коштують по 15 тисяч гривень. Загалом, вони жіночої статі, мають документи КСУ. Батьки – чемпіони України, мають чисті генетичні тести зі здоров’я.

Розплідник пропонує цуценят вже майже по 30 тисяч гривень. Вік – 3 місяці, чіповані, вакціновані, повний пакет документів КСУ. Здорові від більшості генетичних захворювань притаманних породі – згідно тестів батьків.

І найдорожче цуценя джек-рассела, яке можна придбати у Дніпрі, коштує 36 тисяч 800 гривень. За інформацією продавця, це гарнюній бешкетник, який має документи кінологічної спілки України, чіп, ветобробку. Батько цуценяти – чемпіон-іноземець. Мати має єкспертну оцінку.

Новини Дніпра: Скільки коштує у Дніпрі цуценя джек-рассела - Наше Місто

Тож, як бачимо, у кожного охочого мешканця Дніпра є можливість мати у себе вдома маленький прототип легендарного пса Патрона.

У той же час, коли ми бачимо відео чи фото, де пес виявляє себе в певних типах тренувань, або будь-які матеріали, де собака виявляє унікальні здібності, треба усвідомлювати: за усіма картинками, відео, історіями стоїть колосальна праця. Так, собаку можна навчити багатьох трюків та вмінь. Проте вони не даються цуценяті від народження. Це результат праці людини, яка вкладає душу у свого собаку.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: