Skip to content

Не можуть переправитись до 20 тисяч російських солдат: що відомо на ранок по Херсону

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Звільнення Херсону

Тема звільнення Херсону – одна з головних в українському інформаційному полі. Російське міноборони заявило про вихід з правого берегу Дніпра ще 9 листопада. Треба розуміти, що це не просто “жест доброї волі”, а вдалі та ефективні дії сил оборони України. Журналісти сайту “Наше місто” зібрали інформацію на ранок 11 листопада.

За даними ЗМІ та телеграм-каналів, на правий берег не можуть переправитись від 6 до 20 тисяч російських солдат. ЗСУ накривають будь-яку спробу переправи і знищують живу силу противника. 

З’явилася інформація з місцевих пабліків про підрив Антонівського мосту. Офіційно Генштаб цю інформацію не підтверджує.

Дуже багато техніки та живої сили залишається на правому березі Дніпра в околицях Херсону. 

Знищення моторних лодок, яке відбулось за тиждень до відступу, стало ударом саме по російській армії. В окупантів немає плавзасобів, щоб переплити Дніпро.

Продовжуємо слідкувати за ситуацією та віримо в ЗСУ.

Читайте також: Ракетний удар по багатоповерхівці в Миколаєві: є жертви та поранені.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: