Skip to content

Окупанти вивозять награбоване з Херсона: карта бойових дій на ранок 4 листопада

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Карта бойових дій 4 листопада

Розпочалась 254-а доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Генштаб.

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Верхньокамʼянське, Спірне, Мар’їнка, Новомихайлівка, Водяне та Павлівка Донецької області.

Карта бойових дій

Інтерактивну карту бойових дій дивіться тут https://deepstatemap.live

На тимчасово захоплених територіях окупанти продовжують порушувати норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни. В населеному пункті Піски Старобільського району Луганської області представники так званої військової комендатури провели фільтраційні заходи проти місцевого населення. Близько 30 громадян викрадено та вивезено у невідомому напрямку. Аналогічні заходи проводяться в населених пунктах вздовж автошляху Олешки – Нова Каховка Херсонської області.

Крім того, автошляхами Херсонської області відзначається посилений рух вантажних та легкових автомобілів з награбованим майном. Значні пограбування відбуваються у Бериславі та прилеглих населених пунктах.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: