Skip to content

Їх розлучила та об’єднала війна: історія закоханих з Донбасу, які поєднали серця на Дніпропетровщині

Софія Танченко

Новини Дніпра: Історія кохання Світлани та Олексія

Повномасштабна війна, яку розв’язала росія понад 8 місяців тому, принесла багато горя українцям. Але вона і загартувала нас. Попри всі негаразди продовжують народжуватись маленькі українці, створюються нові родини. Організатор весіль з Дніпра Олена Федоренко розповіла про щасливу історію кохання Олексія та Світлани.

Він – з Ізюму, вона – з Лисичанська. Познайомились за місяць до початку повномасштабної війни. Починали спілкуватися онлайн. Потім Олексій приїздив до коханої кілька разів.

Повномасштабне вторгнення росії зруйнувало їхні плани на романтичне продовження стосунків. Чоловік пішов добровольцем до лав ЗСУ, Світлана з донечкою покинула рідний дім та втекла до Дніпропетровщини в місто Синельниково.

За весь час війни вони бачилися кілька разів і кожна розлука ще сильніше розпалювала їхнє кохання. Незабаром вони вирішили зареєструвати свої стосунки офіційно, а Олена стала ведучою у них на весіллі.

Відсвяткували у Синельниковому, у вузькому колі друзів. З рідних були тільки батьки нареченого. На жаль, батьки нареченої так і не змогли вирватися з Лисичанська.

На долю цих людей випали тяжкі випробування, але тепер вони міцна сім’я і зможуть разом далі долати усі труднощі.

Фото – Evgeny Harchenko

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: