Skip to content

На Азовському морі в Кирилівці відбувається страшне: окупанти грабують бази відпочинку

В Кирилівці окупанти грабують бази відпочинку - Наше Місто

Російські окупанти продовжують тероризувати і грабувати населення на окупованих територіях. Як розповів український офіцер і блогер Олександр Штефан «Штірліц», в курортній Кирилівці росіяни почали розпочали демонтаж бойлерів, кондиціонерів та іншої побутової техніки на базах відпочинку, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на azov.zp.ua.

Окупанти грабують ті готелі, пансіонати і санаторії, власники яких відмовилися з ними співпрацювати. А таких на Федотовій косі і Пересипі переважна більшість. Тим більше, що власниками об’єктів туристичного бізнесу на Азовському морі в основному є мешканці Запоріжжя, Києва, Дніпра, Харкова та інших міст України, у яких навіть немає можливості перевірити, що відбувається з їхніми базами відпочинку.

В Кирилівці окупанти грабують бази відпочинку - Наше Місто

Команди з демонтажу, завантаження та транспортування працюють під керівництвом російських військових та місцевих посібників окупантів.

Як відомо, курортна Кирилівка була окупована ще на початку повномасштабного вторгнення. Проте майже до літа живої сили ворога місцеві жителі не бачили. А потім почалося: вибухи, викрадення представників місцевої влади, захват нерухомості.

Наприкінці вересня окупанти разом з місцевими колаборантами влаштували незаконний перепис баз відпочинку під егідою націоналізації «об’єктів безхазяйного майна». А тепер взагалі перейшли до відкритого грабунку.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: