![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-6-1060x596-1.jpg)
Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових. Під Соледаром загинув боєць 93-ї бригади з Дніпра, повідомляє кореспондент «Наше місто».
Станіслав загинув 6 жовтня у боях під Соледаром Донецької області
Чоловік брав участь у Революції Гідності, був у 2-й сотні самооборони Майдану. Станіслав допомагав виносити поранених та вбитих. Після подій на Майдані чоловік став зенітником у добровольчому батальйоні «Донбас».
24 лютого дніпрянин одразу пішов добровольцем до ЗСУ та захищав Україну у складі 93-ї бригади, був у розвідувальному батальйоні.
У Станіслава залишилися дружина та двоє маленьких дітей, син Микита та дочка Мія.
![Мія і Микита вже ніколи не обіймуть батька: на Донбасі загинув боєць 93-ї бригади з Дніпра](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-13_10-47-59-1060x596.jpg)
Нагадаємо, 11 жовтня надійшла сумна звістка про загибель українського воїна, Горобця Миколи Миколайовича 22 травня 1986 року народження.