![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/5-kanal-1060x597.png)
Як ми раніше писали, сьогодні, 12 жовтня, під час нічної ракетної атаки на Нікополь постраждало троє людей, серед яких 6-річна дівчинка. Зараз її рятують в дитячій лікарні в обласному центрі. На жаль, дитина отримали дуже серйозні поранення – травматичну ампутацію обох ніг, повідомляє сайт «Наше місто».
![Новини Дніпра: Рятують 6-річну дівчинку з Нікополя - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-12_11-44-50-883x662.jpg)
Лікар-анестезіолог Сергій розповів, що зараз дитина знаходиться в стабільному стані, її життю нічого не загрожує.
«У дитини скелетна травма та дуже серйозне ураження нижніх кінцівок, яке призвело до травматичної ампутації. У подальшому їй знадобиться хірургічне втручання, щоб підготувати до протезування», – розповів він.
Відомо, що мати дівчинки теж серйозно постраждала під час ворожої атаки на місто.
Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра
Позначки: Головне, Нікополь, Обстріл, Україна Росія війна