Skip to content

Встановлюють скло або затягують плівкою: комунальники усувають наслідки ракетних ударів по Дніпру

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Усувають наслідки ракетної атаки

Два дні поспіль по Дніпру російські терористи завдавали ракетних ударів. Внаслідок цього було пошкоджено понад 65 будинків, які обслуговує КП «Жилсервіс-5». Загалом у дніпрян вибито близько пів тисячі вікон та пошкоджено 8 дахів. Комунальники вже другу добу невпинно працюють над усуненням наслідків.

«Після ракетного удару, який росія здійснила вночі з 29 на 30 вересня, у нас пошкоджено близько 40 будинків, це станом на 13:20. За вчорашній нічний ракетний обстріл – 25 будинків. По вчорашньому випадку ми вже виконали всі необхідні роботи з усунення наслідків: встановили вікна, а там де потрібна повна заміна, затягнули плівкою як тимчасовий захід, взяли заміри та замовили нові вікна. Щодо сьогоднішнього нічного випадку, робота в нас аналогічна, там де можемо, встановлюємо нове скло, а там де пошкоджено раму, теж затягуємо плівкою та робимо заміри. Наші комунальники працюють з самого ранку, тож ми в повній комунікації з мешканцями та робимо все для швидкого усунення наслідків, аби люди могли перебувати в комфортних умовах. Щодо дахів, то там повністю оновлюватимемо покриття у всіх восьми будинках», – зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко. 

Після ракетного удару в Антоніни Сердюк, окрім вибитих вікон, ще й пішли тріщини по будинку:

«Коли стався вибух, в мене вилетіло скло повністю ззовні. Але вікна були не закриті, тож рама не постраждала. А в коридорі від вибухової хвилі пластикове вікно вирвало так, що ми його навіть не можемо закрити. Сьогодні вранці до нас одразу прийшли комунальники – зробили заміри і от вже мені встановлюють нове скло». 

А Світлана Василівна на момент вибуху вкладала дітей спати і сама збиралась відпочивати. Каже, вибуховою хвилею зруйнувало вікна, а ще й впало дзеркало у кімнаті:

«Мені дзеркало впало на ногу, але, на щастя, залишився лише синяк. А от чоловік мій трохи більше постраждав, бо одразу кинувся виносити дітей з кімнати босим по склу. Я ж схопила наших домашніх улюбленців і ми побігли на перший поверх. Найбільше в момент вибуху я злякалась за дітей, але все обійшлось. Щодо вікон, то нам вже зробили заміри і сьогодні встановлять нове скло». 

Сусідній будинок теж оговтується від вибуху. Людмила Михайлівна мешкає на першому поверсі, теж в момент вибуху вже відпочивала. Каже, вибуховою хвилею вибило все скло у всіх її вікнах:

«Я трошки подряпалась, але була в шокованому стані. Дякуючи комунальникам, вони прийшли рано, зробили всі заміри та обіцяли найближчим часом всі вікна полагодити».

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: