
Вечірня тривога у половині України 27 вересня обійшлася без страшних руйнувань завдяки нашим славетним протиповітряним силам. Три з трьох ракет Х-59, які були направлені на південь країни, було збито ППО. Одну з них збили над Кривим Рогом, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням повітряні командування «Схід» і «Південь».
«Щодо спалахів, які бачила в небі південна частина Кривого Рогу. У нас все рівно. Слава ППО!», – відмітив голова Криворізької військової адміністрації Олександр Вілкул.
У ПК «Схід» розповіли біль детально.
«О 21:03 в Криворізькому районі Дніпропетровської області ППО збито крилату ракету. Скоро рештки орківських надій не буде куди складати», – говориться в офіційному повідомленні.
Дві інші ракети було збито у зоні відповідальності ОК «Південь». Теж Х-59, які були випущені винищувачами СУ-35 з боку Чорного моря. Летіли вони в Одеську область.
Категорія: Війна, Новини Дніпра
Позначки: Головне, Ракетний удар, Україна Росія війна