Skip to content

Мер Дніпра привітав єврейську громаду зі святом Рош га-Шана

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Філатов привітав євреїв з Рош га-Шана

У 2022 році з ранку 25 вересня по вечір 27 вересня усі, хто сповідує юдаїзм, відзначають свято Рош га-Шана, свято початку нового року. Мер Дніпра Борис Філатов привітав усіх євреїв міста з цим важливим для них святом.

“Багато років тому виходець зі старовинного польського роду, який самоідентифікував себе українцем, В’ячеслав Липинський та уродженець Мелітополя, що виріс в російськомовній родині воронезького купця, Дмитро Донцов залишили світу свої переконання про головний критерій належності до українського нації.Це питання було або суто етнічне, або все ж ідейно-громадянське. Після початку великої та цинічної війни росії проти України право ґрунту стало сильнішим за право крові.

Восьмий місяць Дніпро і його найбільша в країні єврейська громада пліч-о-пліч живуть в опорі божевільній агресії і гидотному російському терору. Українську Перемогу роблять ближчою, всі, хто тримає свій фронт. Хто продовжує працювати. Сплачувати податки.Створювати нові робочі місця. Дбати про свої і поважає традиції інших. Хто не має часу на страхи і теорії змов, бо треба допомагати ЗСУ.Хто, як поважний рабин Шмуель Камінецький, вкотре довів — коли тебе потребують інші, треба залишатися і працювати далі. У цьогорічне свято Рош га-Шана євреї Дніпра, без сумніву, заслуговують найдобрішого запису в «Книгу життя».Солодкого нового року, друзі! Шана Това, достеменні юдеї, і при цьому – справжні українці”, – написав мер.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: