Skip to content

Наслідувачі Наріка: у Дніпрі викрили величезний шахрайський кол-центр (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Викрили кол-центр

Шахрайські кол-центри – явище в Україні не нове. Майже щодня правоохоронні органи викривають такі «контори» у різних куточках країні. Так, днями було викрито величезний кол-центр у Дніпрі. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.

За даними слідства, у Дніпрі припинено протиправну діяльність трьох функціонуючих «call-центрів», де працювали понад 100 осіб.

Офіси були оснащені комп’ютерною технікою з відповідним програмним забезпеченням та клієнтською базою банківських установ України. Працівники центру телефонували громадянам та представлялися співробітниками банків. Під час розмови вони вводили потерпілих в оману, отримували відомості щодо банківських карток, після чого наявні на картках гроші перераховували на рахунки, відкриті на підставних осіб.

Новини Дніпра: Викрили кол-центр

Наразі встановлюються обставини кримінальних правопорушень та коло всіх причетних осіб.

Нагадаємо, що у Дніпрі діяльність подібних кол-центрів тісно пов’язують з Олександром Петровським, більш відомим як «Нарік».

Більш детальніше про це читайте в матеріалі: Шахрайський бізнес не припиняється: дніпровські «кол-центри» Наріка залучають до афери переселенців.

Категорія: Важливо, Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: