Skip to content

Філатов: «Дніпро передав ЗСУ вже майже 600 авто — вантажівок і легковиків

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпро продовжує збирати та передавати техніку та оснащення українським бійцям на передову. Цього тижня місто передало ЗСУ ще 14 вантажівок підвищеної прохідності. Ці автівки коштом міського бюджету і приватних жертводавців придбали на військових базах Франції. Повнопривідні машини мають економічний дизельний двигун та можуть перевозити понад 2 тонни вантажу. 

«Зараз, надто з погіршенням погоди, бійцям дуже потрібно підвозити боєприпаси і харчі. Це має велике значення для нашої справи. Є різні завдання для наших підрозділів, тож вантажівки дуже важливі для нас», — коментує боєць із позивним «Дощ».

У кабінах машин обладнано великий люк та світломаскування. Усередині кузова є лавки-трансформери, аби розмістити людей. Ще одна важлива технічна характеристика — бортові редуктори, які дозволяють підвищити прохідність машини, адже вони регулюють відстань від поверхні землі до дна авто. 

«Це дуже потужна допомога, бо вантажівки зараз вкрай потрібні ЗСУ.Вантажівки 4х4 — для транспортування як боєприпасів, так і особового складу. Ми і надалі продовжимо їх купувати. Якщо казати загалом, то міськрада коштом містян, благодійників і зусиллями волонтерів — вся територіальна громада Дніпра передала ЗСУ майже 600 автівок», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Він також закликав містян долучатися до ініціатив мерії з підтримки українських захисників, аби разом наближати Перемогу України.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: