Skip to content

Дивом врятувала стіна: житель Дніпра показав, що з його будинком зробила російська ракета

Новини Дніпра: Наслідки рактеного удару по Дніпру

Житель Дніпра Євген Гончаров на своїй сторінці в Фейсбук показав, що з його будинком і квартирою у центрі міста зробила російська ракета, повідомляє сайт «Наше місто».

«11.09.2022 // 01:25 – можна вважати моїм другим днем народження. Саме у цей момент рф вирішила денацифікувати Троїцький ринок, який вже понад рік не працює. Так вийшло, що у цей момент я був у своїй квартирі, яка знаходиться рівно навпроти прильоту в 50 метрах, сидів за компом, та від «калібру» (чи що то було?) мене дивом врятувала 1 стінка. Праворуч та ліворуч від мене вилетіли вікна. Нічого страшного фізично зі мною не сталося, трохи контузило від вибухової хвилі та в декількох місцях посікло уламками. Вже все загоїлось. Але я досі у шоковому стані та не дуже розумію, що відбулося, та як діяти далі.  Альона була в туалеті, їй також пощастило. Рада забилася у шафу. З ними дивом окрім шоку нічого не сталося.

Дуже дякую друзям, які у перші ж хвилини прибігли допомагати та дали прихисток – це просто неймовірно! А вже вдень тут зібралося більш як 15 друзів, які допомогли прибрати мотлох та вставити фанеру на вікна», – розповів Євген.

Новини Дніпра: Наслідки рактеного удару по Дніпру

Будинок сім’ї Євгена дуже постраждав. Зруйнований дах.

Новини Дніпра: Наслідки рактеного удару по Дніпру

Представники міської влади вже провели обстеження всіх зруйнованих будинків. Дах повинні ремонтувати.

Новини Дніпра: Наслідки рактеного удару по Дніпру

Реквізити для допомоги:

PrivatBank – 5168 7573 8497 0689

PayPal – [email protected]  

MonoBanka https://send.monobank.ua/jar/5Jda5Arbwr

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: