Skip to content

Дніпровський письменник Валентин Поспєлов: смерть не переможе життя!

Дніпровський письменник Валентин Поспєлов: смерть не переможе життя! Новини Дніпра

Український письменник Валентин Поспєлов презентував свій роман «Стокгольм» незадовго після початку повномаштабного вторгення рф, передає журналіст «Наше Місто».

З початком лютневих подій Валентин почав займатися волонтерством у Дніпрі. Під час інтерв’ю письменник розповів про те, коли пійшов у військомат, як йому допомогли коти і про що будуть наступні книги.

Довідка: Роман «Стокгольм» — це книга про політику, магію і найближче майбутнє. Єдиного жанру у твору немає. За словами автора книжки, трилер та фантастика поєдналися з антиутопією. «Сюжет такий: Україна 30-х років 21 сторіччя, суспільство пожинає плоди війни, корупції, євроінтеграції, технічного прогресу. В цей час на країну насувається потужна снігова буря, у маленькому карпатському містечку безслідно зникають діти, релігійні фанатики захоплюють офісну будівлю в центрі Києва. А головна героїня, журналістка Мирослава, намагається розібратися з залежністю, купою особистих проблем і починає власне розслідування. Різдво ще ніколи не було таким ненадійним, і навіть святкові вогні заподіюють опіки. Диявол ховається в деталях, і зашморг на шиї затягується все міцніше. Подорож до самого серця України починається», – каже Валентин Поспєлов.

Категорія: Інтерв'ю, Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: