Skip to content

Не сподобалася подушка з вишитим військовим ЗСУ: росіянка побила в літаку дівчинку

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Росіянка побила в літаку дівчинку - Наше Місто

У літаку Відень – Валенсія росіянка вдарила маленьку дівчинку з України. Неадекватній жінці не сподобалось те, що у дитини була подушка з вишитим військовим ЗСУ та знаменитою фразою про «русский корабль». Про ганебний інцидент у своєму Фейсбуці розповіла мама постраждалої дівчинки, киянка Роксолана Малій, повідомляє сайт «Наше місто».

«Просто літак… Просто сиджу з дітьми на трьох місцях поряд.. Переліт Відень – Валенсія, повертаємося з неньки у наше «безпечне місце». Півтори-дві години діти грають в айпад. Селена хоче в туалет, складає столик. З сидіння перед нею просовується рука в наш ряд, замахується і дає їй ляпаса, який прийшовся по спині, бо Селена якраз розвернулася в сторону проходу», – розповіла Роксолана.

Як виявилося, 50-річній росіянці, яка сиділа поруч, не сподобалася подушка дитини з вишитим військовим ЗСУ та знаменитою фразою про «русский корабль». Матері ця мадам відповіла, що діти вели себе невиховано. Та Роксолана вирішила не лишати образу і насилля без відповіді. Вона викликала бортпровідника, а той – поліцію. І після приземлення кривдницю чекав поліцейський відділок, де вона давала пояснення.

«Нас ескортували окремо від мадам,  зібрали дані та покази, інструктували щодо подальших дій. Відповідно до настанов, ми далі звернулися за медичним обстеженням, яке є необхідним для того, щоб подати заяву в поліцію, і, власне подали заяву в поліцію», – розповіла киянка.

Новини Дніпра: Росіянка побила в літаку дівчинку - Наше Місто

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: 

Поділитися: