Skip to content

Легка та невимушена розмова: у Дніпрі пройшла зустріч з пів-фіналісткою «Х-фактор 7»

Ксенія Куземко

У Дніпрі в сквері “Прибрежний”, для молоді Дніпра та гостей  міста пройшла мотиваційна зустріч з відомою співачкою, учасницею конкурсу “Х фактор” та волонтеркою Ксенією Башибулар. Захід відбувся в рамках програми соціально-культурної інтеграції молоді “Доброго вечора, ми з України” та реалізувався завдяки діяльності КП “Молодіжний центр Дніпра”. Як пройшла зустріч з зіркою – дивіться в сюжеті «Наше місто».

Зустріч з зіркою пройшла в легкій, та невимушеній формі. Захід відбувся в рамках програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України» та реалізувався завдяки діяльності КП “Молодіжний центр Дніпра”. Організатори вважають – подібні заходи зараз вкрай важливі.

«Ми для себе визначили те, що у складний час, у час війни молодь стикається з багатьма проблемами, як емоційними так і зайнятості власного дозвілля. Тому ми робимо такі заходи аби мотивувати молодь як до навчального року так і до роботи, можливо до волонтерства», – розповіла менеджерка КП “Молодіжний центр Дніпра Єлизавета Балачіна.

На зустрічі були присутні близько 20-ти людей. Четверть з них – переселнці. В молодіжному центрі Дніпра запевнили – подібні заходи планують проводити і на далі.

Категорія: Відео, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: