Skip to content

Слухачі Університету третього віку долучилися до зустрічі, присвяченої 190-й річниці Олександра Поля

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Універститет третього віку

До 190-ї річниці громадського діяча Олександра Поля для слухачів  Університету третього віку (УТВ) організували культурно-просвітницьку зустріч у Дніпропетровській обласній  універсальній науковій бібліотеці ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. Учасники ознайомилися з життям громадського діяча, переглянули фільм про Поля, долучилися до вікторин, дискусій з чаюванням.

«Сьогодні познайомили слухачів УТВ з нашим видатним земляком Олександром Полем. У презентації розповіли про його життя, показали документальний фільм про Поля, який створила дніпрянка, режисерка Катерина Стрельченко. Таким чином намагалися максимально донести його історичну біографію. Сподіваємося, усім сподобалося», — сказала завідувачка відділу згаданої бібліотеки Лариса Дубицька.

Слухачка УТВ Олена Гречихіна теж долучилася до заходу:

«Цікавлюся історією нашого краю, зокрема й видатними постатями Дніпропетровщини, яким і був Олександр Поль. Він свого часу зробив колосальний внесок у розвиток регіону. Загалом дуже важливо знати історію міста, краю, де мешкаєш. Тому, звісно, правильно, що організовуються у місті такі просвітницькі заходи. Було дуже цікаво заслухати інформацію, подивитися відеоматеріали. Чудова зустріч вийшла».

Іще одна учасниця заходу Степанія Дейнеко теж у захваті від заходу.

«Цікаві факти дізналися про Поля, зокрема, як він залізну руду відкрив, як усе в регіоні розвивав. Я відносно нещодавно переїхала до дочки у Дніпро. Сама родом з Миколаївської області. І мені цікаво дізнаватися про історію цього краю. А загалом я приємно вражена корисними заходами, які для нас організовує Університет третього віку. Хочу сказати, що такого проєкту немає ніде. Тут цілком різносторонні напрями:  гімнастика, танці, творчість, лекції», — підкреслила жінка.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: