Skip to content

Як британський журналіст пов’язаний з Петровським та чому російську агентуру у Дніпрі шукає “віденська ТРО”

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Британські журналісти стверджують, що у Дніпрі просто розплідник російських агентів. І про це зняли ціле кіно. Його основні тези: “Дніпро здають росіянам”; “Агенти Кремля проти підпілля, вирощеного в катакомбах центрального ринку “Озерка”; “Наш десант у Відні бореться за пріоритетний проїзд на дорозі. І це в той час, поки мер Філатов цинічно витрачає гроші на вивіз сміття, озеленення міста, і закупівлі для тероборони”.

Належать ці тези спортивному журналісту Тіму Вайту. В 2009 році в британській пресі його називали найгіршим коментатором, але це не завадило Вайту проводити тренінги для колег-початківців, і створити свою медіа-компанію. А після 2015 року, і свого візиту до Києва на матч Динамо-Челсі, Вайт проголосив себе експертом з України.

Як виявилось, цей журналіст тісно пов’язаний з дуже цікавими людьми у сфері українського бізнесу, а також має зв’язок з дніпровським криміналітетом. Однією з таких персон є всім нам відомий бізнесмен Олександр Петровський, він же “Нарік”.

Найцікавіше те, що хітове розслідування футбольного коментатора про російську агентуру, яка ховається в «ливньовках» Дніпра, вийшло саме у пік протистояння пана Петровського із місцевою владою – осінь 2021 року.

Більш детально дивіться у сюжеті.

Категорія: Відео, Важливо, Кримінал, Новини Дніпра, Новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: