Skip to content

У Кривому Розі можна зробити селфі з Борисом Джонсоном

Валерія Доброта

Новини Дніпра: селфі з Борисом Джонсоном - Наше Місто

Кривий Ріг прикрасив новий патріотичний стінопис із портретом експрем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Авторкою муралу є молода криворізька художниця Анастасія Щербак, а ініціатором проєкту – культурно-освітня мережа Гончаренко центр. Ідея полягає в тому, щоб не забувати про дружні стосунки між двома країнами – Україною та Великою Британією – та про ту військову допомогу, яка надходить з острова, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на пресслужбу волонтерської мережі «Гончаренко центр».

У Кривому Розі на вулиці Тбіліській – поблизу головної прохідної промислового гіганта «Арселорміттал», навпроти головного міського штабу внутрішньо переміщених осіб, з’явився новий патріотичний мурал. На ньому зображено портрет експрем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона на тлі українського прапора. Це ініціювала волонтерська культурно-освітня мережа Гончаренко центр у співпраці з молодою художницею Анастасією Щербак – випускницею художньо-графічного факультету Криворізького державного педагогічного університету.

Новини Дніпра: селфі з Борисом Джонсоном - Наше Місто

Як розповів керівник Гончаренко Центру в Кривому Розі Микола Брюховецький, стінопис Бориса Джонсона створено з просвітницькою та культурною метою, що напряму пов’язано із концепцією Гончаренко Центрів. «Мурали на підтримку героїчного протистояння українського народу російському агресору – це світовий тренд. І дуже важливо, щоб вони були у кожному нашому місті. Меседж, який доносять художники, є потужним й зрозумілим кожному: Україна – сильна, вона обов’язково переможе.

Новини Дніпра: селфі з Борисом Джонсоном - Наше Місто

Чому саме Борис Джонсон? Бо цей харизматичний британський політик продемонстрував Україні справжню підтримку. З самого початку повномасштабного російського вторгнення експрем’єр-міністр Великої Британії посів активну проукраїнську позицію», – зазначив директор місцевого осередку.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: