Skip to content

Екс-порноакторка з Дніпропетровщини прокоментувала петицію про легалізацію індустрії 18+

Петиція “Про легалізацію еротики та порно на території України” на відповідному сайті набрала вже 25417 голосів, а це означає, що тепер її повинен розглянути Президент. Як зазначає автор петиції, більшість розвинених держав не мають заборон на порнографічну діяльність,передає журналіст “Наше Місто. Афіша Дніпра”.

Новини Дніпра: Адель Асанті - Наше Місто

” В Україні цей закон приймався з міжнародними зауваженням, що він порушує свободу слова. Крім того, даний закон не має жодного сенсу, адже усі, хто хоче зніматись у порно – може виїхати за кордон і піднімати економіку іншим державам. Відповідно, він лише шкодить економіці і правам людини в Україні. А суди за його порушення нагадують середньовіччя, що бентежить українців і шокує іноземців.Величезна кількість грошей платників податків виділяється на закупки порнографічного матеріалу і пошуку “злочинців”, хоча всім відома філософія, що без жертви не може бути злочину, замість того, щоб дії кібер-поліції зосередити на боротьбі проти російських кібератак, проти російської дезінформації, ботів, замість того, щоб виділити кошти на українізацію інтернету. Тому пропоную стати правовою державою не лише на папері але і по факту”, – каже автор петиції.

Новини Дніпра: Адель Асанті - Наше Місто

Адель Асанті – екс-порноакторка і блогерка, родом зДніпропетровщини. Дівчина нагоосила, що такий крок необхідний нашій державі.

“Законом про легалізацію я оголошую війну банальному злодійству , і поки легалізації не відбудеться ми будемо бачити сірі схеми – гроші підуть не на захист України чи соціальну допомогу , а на вілли та рейнджровери корумпованих чиновників і поліцейських.
Мінімум 4% річного бюджету.В нас багато красивих моделей та творчих людей ,які будуть знімати контент.Це надасть багато робочіх місць: моделі,оператори,режисери,продюсери,скаути,промоутери,рекламщики,власники апартаментів – гроші скрізь.
Я за вільне від стереотипів суспільство та за сексуальне просвітлення”, – сказала Адель в ефірі одного з телеканалів.

Категорія: Афіша, Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: