Skip to content

Два «Кажани Е620», автомобіль, квадрокоптер, генератори, ліки та сухпайки: допомога від Дніпра за останній тиждень 

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Мерія Дніпра спільно з фондом «ТАПС-Україна» та Координаційним штабом волонтерів Дніпра тільки за останні сім днів передали чималу допомогу нашим військовим. Так одна з бригад отримала два безпілотники «Кажан Е620». Ці пташки вироблені в Україні, здатні скидати до 20 кг боєприпасів різного типу — знищуючи техніку та живу силу ворога. Водночас безпілотники працюють незалежно від погодних умов і легко ремонтуються.

Крім цього, минулого тижня Дніпро передав захисникам на фронт міцний пікап, квадрокоптер, оснащений тепловізором, чотири біноклі, три генератори, три бензопили та спорядження для їхнього використання (ланцюги, масло). Крім цього, волонтери привезли бійцям 1 500 порцій сухпайків. 

«Ми розуміємо, що такі поїздки необхідні, адже хлопці не завжди можуть самі їздити до нас. Ми з волонтерами по змозі вибираємося до деяких військових частин власними силами, щоб якомога швидше передати гуманітарку», — зазначила керівниця благодійного фонду «ТАПС-Україна» Юлія Дмитрова.

Для військових оперативного командування «Схід» Дніпро надав 8 генераторів та 5 бензопил. Крім цього, за останні сім днів допомогу від Дніпра отримали і бійці Національної гвардії України. А саме 500 аптечок, протиопікові спреї, пов’язки, ножиці, оклюзійні наліпки, декомпресійні голки та турнікети. 

Також тільки за останній тиждень волонтери передали для захисників у гарячі точки маскувальні сітки, десятки пакунків із засобами гігієни, ліками, сухпайками, консервою. А також п’ять перетворювачів енергії та п’ять акумуляторів.

Водночас Дніпро не забуває про чотирилапих друзів. З початку минулого тижня центр допомоги тваринам при Координаційному штабі волонтерів Дніпра видав 500 кг корму для тварин-переселенців.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: