Skip to content

Чути вибухи, зникло світло: окупанти обстрілюють Енергодар зі сторони Запорізької АЕС

Валерія Доброта

Запорізька АЕС - Наше Місто

Сьогодні, 5 серпня, російські військові знову вдалися до провокацій. Внаслідок їхнього обстрілу зафіксовано три «прильоти» біля промислового майданчику ЗАЕС. Крім того, повідомляється, що окупанти ведуть обстріл житлових кварталів Енергодару зі сторони Запорізької АЕС. Мер міст Дмитро Орлов просить містян не покидати будівлі, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на його телеграм-канал.

«Загарбники продовжують влаштовувати терор та наражати на небезпеку увесь цивілізований світ. Необхідно якомога швидше вжити всіх заходів для того, щоб повернути контроль над ядерним об’єктом Україні!

Мешканці Енергодара! Зберігаємо максимальну обережність! Стережіться  провокацій окупантів, які відбуваються саме зараз!

Зі сторони Запорізької АЕС в напрямку житлових кварталів  Енергодара відбуваються обстріли. Чути вибухи. Різниця між вильотом та прильотом становить всього близько 3 секунд.

В більшості мікрорайонів міста зникло світло. Також немає водозабезпечення, припинив працювати  інтернет», – написав він.

Ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька ТЕС.

Незважаючи на провокації рашистів, ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють. Відповідно до їхньої пропускної спроможності було ухвалене рішення щодо розвантаження та відключення від мережі одного із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції. Викидів та скидів радіоактивних речовин не зафіксовано.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: