Skip to content

У разі спроби перетнути Дніпро, окупанти «підуть на корм рибам»: Лукашук про обстріли Нікополя

Нікополь, обстріли - Новини Дніпра

Цього тижня місто Нікополь і Нікопольський район щодня були під ворожими обстрілами. Є загиблі, багато постраждалих, зруйнувано багатоповерхівки і будівлі у приватному секторі, промислові підприємства, об’єкти інфраструктури. Люди налякані, багато хто виїжджає з міста у безпечніші місця, а десятки тисяч містян, які залишаються у Нікополя бояться лягати спати, тому що не знають, чи прокинуться. Ситуація дуже напружена. Ворог знижує не тільки фізично, але й розповсюджує інформацію про захоплення міста. Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук в програмі «Інформоборона» на каналі Дніпро TV прокоментував обстріли мирного міста, повідомляє сайт «Наше місто».

Нікополь, обстріли - Новини Дніпра

«За 5 днів ворог випустив по Нікополю близько 250 ракет системи «Град» та «Ураган». Зруйнувано не менше 30 будинків, 3 промислових підприємства, медичний заклад, згоріло 5 автомобілів, багато пошкоджені уламками ракет. Обстріли Нікополя ведуться з протилежного боку Каховського водосховища. Там відстань від 4 до 7 кілометрів. Б’ють з сторони Енергодара. Наші військові роблять все, щоб ворожі обстріли припинились. Але це неможливо зробити за один день. Ворог постійно змінює дислокацію. Виводить техніку, вночі стріляє по Нікополю і міняє дислокацію, щоб наші військові не накрили контрбатарейною роботою», – сказав Микола Лукашук.

Микола Лукашук додав, що до самого міста ворог не може потрапити, адже у разі спроби перетнути річку, всі вони «підуть на корм рибам».

«Наша берегова лінія добре укріплена. Будь-яка спроба з їх боку закінчиться провалом. Те, що вони роблять – це терор і залякування», – сказав Лукашук.

Категорія: Важливо, Відео, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: