Skip to content

У Дніпрі 136 медичних працівників-переселенців влаштувалися на роботу до міських лікувальних закладів

Валерія Доброта

У Дніпрі 136 медичних працівників-переселенців влаштувалися на роботу до міських лікувальних закладів - Наше Місто

У Дніпрі медичні працівники-переселенці (лікарі, медичні сестри) мають можливість працевлаштуватися до міських закладів як первинної, так і вторинної ланки медицини. Йдеться про центри первинної медико-санітарної допомоги та лікарні. Загалом на сьогодні працевлаштовано 136 медичних працівників-переселенців, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сімейна лікарка Марія приїхали до Дніпра з Донеччини: «З початком повномасштабної війни важко було працювати у своєму місті. Другого березня у нас не стало світла, далі води і газу. Терпець урвався після сильного авіанальоту, і ми виїхали. Вирішили доїхати до Дніпра, оскільки місто більш захищене. Влаштувалася в один із міських центрів первинної медико-санітарної допомоги. Колектив так тепло прийняв. Дуже вдячна керівництву центру, що мене взяли на роботу. Нині ми активно підписуємо декларації на обслуговування і з переселенцями».

У Дніпрі 136 медичних працівників-переселенців влаштувалися на роботу до міських лікувальних закладів - Наше Місто

Медична сестра Яна з Покровська теж приїхала до Дніпра у травні. Вже у червні теж влаштувалася на роботу у міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

«Гарний колектив тут, привітні люди, комфортні, сучасні умови роботи. Нині мої обов’язки не відрізняються від тих, що виконувала у рідному місті. Працюю на прийомі з сімейним лікарем, роблю щеплення дітям тощо. Звісно, було страшно їхати у невідомість, але, на щастя, знайшла роботу», — підкреслила жінка.

Медсестра Наталія теж переїхала до Дніпра з Донеччини. «З рідного Слов’янська виїхали на початку травня. Так вийшло, що від будинку, де нині мешкаю, поруч розташована амбулаторія. Тому одразу зайшла і запитала, чи є вакансії. Мене влаштували на роботу. Маю 15 років стажу роботи у медицині. Звісно, хочеться повернутися до рідного міста, але поки однозначно залишатимемося у Дніпрі. Дуже ціную, що маю тут роботу за фахом».

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: 

Поділитися: