Skip to content

Це вже не жарти з естради: відомий український політолог жорстко розкритикував дії ОП відносно Корбана

Софія Танченко

Політолог жорстко розкритикував дії ОП відносно Корбана. Новини Дніпра

Відомий український політолог Олександр Кочетков жорстко розкритикував дії ОП відносно Корбана. А саме, про позбавлення його громадянства України ти вилучення паспорта, повідомляє “Наше місто“.

Політолог жорстко розкритикував дії ОП відносно Корбана. Новини Дніпра

Нагадаємо, що 20 липня ввечері «Українська правда» опублікувала інформацію про те, що готується якийсь таємний указ про позбавлення громадянства Ігоря Коломойського, Вадима Рабіновича та Генадія Корбана. Поява у цьому списку Корбана викликала хвилю нерозуміння і обурення у соцмережах. Багато хто з відомих українців побачили у цьому зраду інтересів Дніпра. Так, відома волонтерка родом з Дніпра Наталія Юсупова заявила, що це сором на увесь світ.

Український громадсько-політичний діяч, лідер «Правого сектору» у 2013-2015 роках Дмитро Ярош назвав інформацію про позбавлення громадянства Генадія Корбана удар по єдності нашого народу у війні з росією. Висловився з цього приводу і відомий український журналіст Юрій Бутусов. Відомий політолог Олександр Кочетков вважає, що це публічна погроза і попередження Генадію Корбану. За його словами, позбавити Корбана громадянства – те саме, що здати Дніпро росії.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Україна

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: