Skip to content

Руки б повиривати: у Дніпрі вандали псують зони відпочинку (Фото)

Валерія Доброта

Вандали у Дніпрі - Наше Місто

У Дніпрі працівники департаменту парків та рекреації вимушені постійно боротися із проявами вандалізму у зелених зонах. Ледь не щотижня ламають гойдалки та розмальовують непристойними символами лави у сквері Клочка – оновленому місці відпочинку в одному із спальних районів, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Вандали у Дніпрі - Наше Місто

«Останній акт вандалізму стався нещодавно. Працівники КП «Парк культури та відпочинку «Придніпровський»» помітили розмальовані бетонні опори нових лав. Нам довелось витратити два дні на спробу відтерти те неподобство. Намагались і спеціальними щітками прибрати написи, але фарба сильно вʼїлась. Тож вирішили обережно зафарбувати дані написи», – зазначив начальник відділу утримання КП «Парк культури та відпочинку Придніпровський» ДМР Роман Мироненко.

Вандали у Дніпрі - Наше Місто
Вандали у Дніпрі - Наше Місто
Як тільки рука підіймається псувати таку красу

Щодо збитків, то на рік місто витрачає близько мільйона гривень, аби усунути прояви вандалізму у парках та скверах по всьому Дніпру. Нагадаємо, за вандалізм передбачено покарання за статтею 194 Кримінального кодексу України. Можна відбутись штрафом у 1 000 грн або виховними роботами до 240 годин, а можна і потрапити за ґрати на 3 роки.

Вандали у Дніпрі - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Райони Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: