Карта бойових дій на 22 червня: яка ситуація на фронті

София Танченко
    -
Карта бойових дій на 22 червня - Наше Мисто

Розпочалася 119 доба повномаштабної війни росії проти України. Наразі активні бойові дії ведуться на східному напрямку. Крім того окупанти продовжують завдавати ракетних і авіаційних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктур, повідомляє «Наше місто» з посиланням на Генштаб ЗСУ.

Де ведуться бойові дії

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь основні зусилля зосереджують на веденні розвідки, інженерному обладнанні позицій та охороні державного кордону.

Карта бойових дій на 22 червня - Наше Мисто

На Сіверському напрямку

Противник обстріляв з мінометів та ствольної артилерії райони населених пунктів Середина-Буда, Миропілля Сумської області, а також населеного пункту Грем’яч Чернігівської області.

На Харківському напрямку

Агресор проводив інтенсивні артилерійські обстріли українських позицій поблизу Харкова, Старого Салтова, Рубіжного та Чепіля. Крім того, ворог обстріляв із ствольної та реактивної артилерії цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Українка, Петрівка, Шевелівка, Базаліївка і Прудянка.

Карта бойових дій на 22 червня - Наше Мисто

На Слов’янському напрямку

Окупанти здійснюють систематичний обстріл. Ведуть штурмові дії. Здійснюють вогневе ураження із реактивних систем залпового вогню неподалік Нової Дмитрівки, Осинівки, Курульки, Іванівки та Адамівки.

На Донецькому напрямку

Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках з метою виходу на адміністративні кордони Луганської області.

Карта бойових дій на 22 червня - Наше Мисто

Ворог намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк, блокувати підрозділи Сил оборони в районах населених пунктів Борівське та Воронове, бойові дії тривають.

Українські воїни на напрямку Миронівка – Семигір’я відбили штурм в напрямку Вуглегірської ТЕС. Також зупинили наступ у напрямку Молодіжне – Катеринівка. Ворог відійшов.

Окупанти обстріляли райони населених пунктів Андріївка, Новодонецьке, Стара Українка, Гуляйполе, Таврійське, Шевченкове, Киселівка, Квітневе. Завдав авіаудару поблизу Білої Криниці та Красногорівки.

Поделиться: