Окупанти били з «Ураганів»: Лукашук про добу у Дніпропетровській області

Яна Коваль
    -

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук детально розповів про 118 добу боротьби з російськими окупантами. Детальніше про це — у матеріалі «Наше місто«.

20:00. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 118 доба добігає кінця.

Криворізький район знову під ворожим вогнем. Протягом дня російські окупаційні війська з «Ураганів» обстріляли село Шестерня в Широківській громаді.

Поцілили по житловим будинкам, на даху одного з яких після обстрілу виявлено касетний боєприпас. Точна кількість пошкоджених домоволодінь наразі встановлюється. Біля самого населеного пункту внаслідок обстрілу сталася пожежа, приблизна площа 3,5 га. Наразі пожежу ліквідовано.

Також вдень ворог поцілив по прикордонним територіям Зеленодольської громади. На щастя, внаслідок цих обстрілів ніхто не постраждав.

Наразі ситуація в області стабільна. В усіх інших районах день минув мирно. Російських окупаційних військ на Дніпропетровщині немає. Продовжуємо працювати на Перемогу України. Обов’язково вистоїмо. Нехай вечір буде тихим.

Нагадаємо, у Широківській, Карпівській, Новолатівській, Лозуватській, Глеюватській та Петрівській територіальних громадах продовжується облаштування будівель для тих, хто був вимушений переховуватися від військової агресії РФ. До кінця червня у громадах планують завершити ремонтні роботи та прийняти близько 800 людей, які покинули свої домівки через війну.

Поделиться: