Ситуацію контролюють ЗСУ: Лукашук про добу на Дніпропетровщині

Яна Коваль
    -

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук детально розповів про 105 добу боротьби з російськими окупантами. Детальніше про це — у матеріалі «Наше місто».

20:25. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 105 доба добігає кінця. Сьогодні ворог застосовував артилерію в районі Великої Костромки на Криворіжжі. Поцілили в поля, на щастя, сам населений пункт під обстріл не потрапив.

В інших районах області день минув тихо. Наразі в регіоні повний порядок. Ситуацію на рубежах контролюють Збройні сили України, окупантів на території Дніпропетровщини, як і раніше, немає.

Область живе звичним життям, наскільки це можливо в умовах війни. До роботи потроху повертаються дошкільні навчальні заклади: нині 73 дитсадки в різних районах Дніпропетровщини приймають дітей.

В кожній громаді, де запрацювали садочки, свій графік, зручний для батьків та вихователів. Заклади відкрились за умови наявності безпечного місця, в якому малеча може перебувати під час повітряної тривоги.

Щодо переселенців – наразі в області їх майже 257 тисяч. Приймаємо, розселяємо, забезпечуємо найнеобхіднішим.

Працюємо на Перемогу і йдемо до неї крок за кроком. Все буде добре.

Нагадаємо, під час 22-ї позачергової сесії міськради 8 червня депутати Дніпра ухвалили рішення, що дозволяє швидше переспрямовувати гуманітарну допомогу для військових та цивільних потреб.

Поделиться: