Пошкоджено житлові будинки: Лукашук про добу на Дніпропетровщині

Яна Коваль
    -

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук детально розповів про 104 добу боротьби з російськими окупантами. Детальніше про це — у матеріалі «Наше місто».

«20:15. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 104 доба добігає кінця. Встановлено, що після нічного обстрілу Великої Костромки там пошкоджено три житлові будинки, дві господарчі споруди та альтанку. Також – газопровід і електромережу в одному з домоволодінь. Нині електро- та газопостачання вже відновлено. Протягом дня території районів Дніпропетровщини не обстрілювалися. Станом на цю хвилину в нашій області ситуація контрольована, російських загарбників немає. Днями міністр оборони Олексій Рєзніков на Міжнародному безпековому форумі GLOBSEC-2022 сказав, що за оптимістичними прогнозами війна в Україні може закінчитися ще до кінця цього року. Це можливо за умови консолідації міжнародних зусиль. Ми відчуваємо підтримку союзників, але не повинні забувати, що самі маємо залишатися згуртованими й надалі. Тому працюємо на Перемогу кожен на своєму місці. Віримо в ЗСУ, віримо в Президента і у власні сили. Ми все зможемо, бо ми – українці. Мирного вечора всім нам».

Нагадаємо, з початком повномасштабного вторгнення рф на територію Укарїни, у Дніпрі діє потужний волонтерський фронт. А на вокзалі у Координаційний штаб волонтерів Дніпра «Центр допомоги Матерям і Дітям « щоденно отримують допомогу ті, хто тікає від болю, страху та обстрілів.

Поделиться: