Фонд оборони країни за підтримки Дніпровської міської ради передав ЗСУ авто швидкої допомоги

Яна Коваль
    -

В автопарку однієї з військових частин ЗСУ – поповнення. З Литви прибув мікроавтобус, призначений для перевезення травмованих та поранених осіб. Це вже 16-й за ліком автомобіль, придбаний за підтримки Дніпровської міської ради та Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд оборони країни». Детальніше розповість «Наше місто«.

Також на безоплатній основі від небайдужих громадян фонду передані 4 автомобілі, які також підуть для потреб захисників.  

«За підтримки та у співпраці з центром територіальної оборони в особі керівника Геннадія Корбана та колективом Дніпровської міськради була придбана та сьогодні передана військовим машина швидкої допомоги, яка є вкрай необхідною та важливою для них», – зазначила голова правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Фонд оборони країни»» Наталія Костюченко.

«Наявність такої техніки є дуже важливою для нашої військової частини. Адже оперативно доставляти військовослужбовців та надавати їм медичну допомогу – це пріоритет для нашої служби. Життя та здоров’я військовослужбовців – основний напрям, на який варто звертати увагу, адже життя – це найголовніше», – наголосив військовослужбовець Павло.

Нагадаємо, спільними зусиллями міської влади, «ТАПС-Україна» та Координаційним штабом волонтерів Дніпра вдалось знову здійснити поїздку до Бахмута, де ведуться активні бойові дії. Волонтери змогли евакуювати звідти маму та її доньку, і в той же час доставити ліки та їжу цивільним, які ще там залишились, та допомогти військовим.  

Поделиться: