Маленькі дніпрянки подарували зворушливі малюнки для військових

Дарина Сухонос-Табацкая
    -
Маленькі дніпрянки подарували зворушливі малюнки для військових Новини Дніпра

У Дніпрі діти вирішили подарувати малюнки військовим. Ідея виникла саме у юних мешканців міста — з 2014 року вони малюють, створюють мотанки-оберег для військовослужбовців, передає журналіст «Наше Місто.Афіша Дніпра».

«Завтра день захисту дітей і теперь він звучить інакше. Дякуючи нашим військовим, це день не про подарунки і солодощі. Відбувається війна і хлопці і дівчата виборують і відстоюють право на життя нашої малечі, право на існування нашої нації. І більш твердого вираження і розуміння дня захисту дітей бути не може. Люди дорослі ціною власного життя захищають життя дітей. На превеликий жаль, наш ворог абсолютно бездушний, чинить страшні злочини по відношенню до дітей та дорослих. І коли як не зараз, нам боронити наших маленьких українців? У нас зараз зростає свідома нація, різного віку дітлахи, вони своїми словами підтримують захисників, зі сльозами на очах, у них там члени родини. Хочеться, аби швидше повернулись матері та татусі, брати і сестри щоб ми визволили теріторії, а наступний день захисту дітей ми связткували у більш звичному форматі — з подарунками і концертами!», — каже Біла Дар’я — директор департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР

Малюнки створювали вихованці закладів позашкілля Дніпра, символічно було зібрано саме 1000 дитячих малюнків для військовослужбовців.

Одинадцятирічна вихованка закладу позашкільної освіти, авторка малюнку Маркевич Ліза каже, що хоітла подарувати обереги захисникам. Адже її тато також один з тих, хто боронить країну.

«Тим,хто захищає нас! Я сплела патріотичні браслетики і намалювала два малюнки. Я відчуваю гордість за наших вийскових, які захищають нашу країну!», — каже Ліза, ледь стримуючи сльози.

Поделиться: