ЗСУ отримають німецький безпілотник Vector Air Platform за підтримки компанії “Інтерпайп” та фонду “ТАПС-Україна”

Валерия Доброта
    -
Vector Air Platform - Наше Мисто

Артилерійські підрозділи Збройних сил України отримають німецький безпілотний комплекс Vector Air Platform завдяки підтримці компанії “Інтерпайп” Віктора Пінчука та благодійного фонду “ТАПС-Україна”.

Vector Air Platform - Наше Мисто

“Настає літо, прилітають птахи. Ну що, тепер літаємо, допоможемо нашим артилеристам. Vector Air Platform прилетіли завдяки підтримці компанії “Інтерпайп” Віктора Пінчука та благодійного фонду “ТАПС-Україна”, — написав керівник Центру територіальної оборони Дніпра Геннадій Корбан.

Тим часом на сторінці 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” у Facebook повідомляється про значну підтримку з боку українських благодійників — фонд Пінчука придбав для бригади український безпілотний авіаційний комплекс розвідки та коригування вогню артилерії “Фурія”, дрони, зокрема з тепловізійними камерами, тепловізори. Сучасна амуніція допомагатиме розвідникам бригади на передовій. 

Vector Air Platform - Наше Мисто

“Благодійний фонд Віктора Пінчука забезпечив холодноярівців засобами технічної розвідки і організовує навчання військових. Адже саме завдяки перевагам у технічному оснащенні війську вдається зберігати життя та здоров’я своїх військовослужбовців, і при цьому відтісняти російську армію, що значно переважає чисельністю”, — розповідають у бригаді.

Компанія Інтерпайп разом із Фондами Віктора та Олени Пінчук системно допомагає захисникам України протягом трьох місяців. В першу чергу — підтримуючи підрозділи Дніпропетровської області, які захищають Україну на передовій і до яких мобілізовані працівники компанії. 

Поделиться: