Плющ, плектрантус, сцевіола, геліхризум, бегонія: у парку Зелений гай висадили 128 кущів різнобарвних квітів

Редакция "Наше мiсто"
    -
У парку Зелений гай висадили 128 кущів квітів - Наше Мисто

Парк Зелений гай продовжують озеленяти квітами. Цього разу заквітчати його західну частину приєднався соціально відповідальний бізнес, який працює у парку. Підприємці закупили різнобарвні квіти та передали їх представникам КП «Міська інфраструктура», аби ті висадили їх в ті місця, де вони точно приймуться.  

У парку Зелений гай висадили 128 кущів квітів - Наше Мисто

«Щороку спільно з підприємцями парку ми проводимо різні акції, одна з них – висадження однорічних та багаторічних квітів. Попри війну цей рік не став винятком. Сьогодні працівники КП «Міська інфраструктура» висаджують квіти біля торговельних павільйонів, які розташовані біля парку динозаврів, який, до речі, ми незабаром плануємо відкрити. Висадження цих квітів оновить вхідну зону та алею парку», – зазначив директор КП «Міська інфраструктура» Олексій Тесля. 

У парку Зелений гай висадили 128 кущів квітів - Наше Мисто

Підприємець Андрій Мажара також додав: «Ми працюємо в парку з моменту відкриття і щороку залюбки допомагаємо КП «Міська інфраструктура» з озелененням, разом з їхніми фахівцями обираємо рослини». 

У парку Зелений гай висадили 128 кущів квітів - Наше Мисто

Плющ, плектрантус, сцевіола, геліхризум, бегонія – 128 кущів різнобарвних квітів тепер прикрашатимуть алею у нижній частині парку, що йде вздовж парку динозаврів. Надалі фахівці КП «Міська інфраструктура» пильно доглядатимуть за квітами, аби вони якнайдовше радували дніпрян та гостей міста. 

«У подальшому ці квіти ми підживлюватимемо та поливатимемо, щоб вони розрослись. Адже ми разом з відповідальним бізнесом підібрали квіти так, щоб вони між собою гарно комбінувались. Там йдуть поєднання темних кольорів зі світлими, і влітку вони будуть дуже гарно переливатись різними кольорами, особливо коли більш розростуться», – розповіла садівниця парку Зелений гай Людмила Пивовар.

Поделиться: