Вранці під час тривоги було чутно вибух: мер Новомосковська про ситуацію у місті

Валерия Доброта
    -
Сергій Резнік, Новомосковськ - Наше Мисто

Міський голова Новомосковська Сергій Резнік у своєму ранковому зверненні до населення заявив, що вибух, який пролунав у Дніпрі, було чутно і у сусідньому місті. Наразі у Новомосковську все нормально, ситуація контрольована ВСУ, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на його офіційну сторінку у Фейсбук.

«Тривоги і небезпека ракетних ударів – в такому режимі продовжує жити Новомосковськ. Інших загроз для мешканців міста немає. Ворог до території нашої області підступитися не може, тому від безсилля обстрілює прикордонні села з дальнобійної артилерії і РСЗВ. На щастя, люди не постраждали. Дякуємо ЗСУ!

Учора в другій половині дня над областю збитий ворожий безпілотник – видивлявся можливі об’єкти для нанесення ударів. Обстановку по області за підсумками ночі військова адміністрація оприлюднить дещо пізніше. Вранці під час тривоги було чутно вибух. Подробиці повідомлять відповідні посадові особи», — написав він.

Резнік також нагадав про заборону викладати інформацію про локації вибухів, фото- чи відео з місця події, поки цього не зроблять рятувальники чи військова адміністрація.

Поделиться: