Британські волонтери та приватні донори допомагають українським захисникам

Редакция "Наше мiсто"
    -
Британські волонтери та приватні донори допомагають українським захисникам

Волонтери у Великій Британії об’єдналися для допомоги захисникам України. Спільнота «Never Surrender» («Ніколи не здавайся»), до якої увійшли і британці, і українці, закуповує та щотижня надсилає в Україну необхідні захисні та тактичні засоби. Допомогу волонтери Великої Британії закуповують і власним коштом, і завдяки співпраці з мерією Дніпра та благодійними організаціями (зокрема «TAPS-Україна» та «Фонд оборони країни»), і за допомогою приватних донорів, долучаються й просто небайдужі британці. На сьогодні спільнота відправила українським захисникам поміч на загальну суму близько 300 тис. доларів. Самі волонтери на своєму офіційному сайті зазначають:

«Хоча уряди в усьому світі надають зброю, є прогалини в захисних і тактичних елементах, які залишаються невирішеними. Наша мета — врятувати якомога більше життів на передовій, доставляючи життєво важливі набори тим, хто їх найбільше потребує. (…) Ми збираємо кошти для надання обладнання тим, хто його найбільше потребує, за погодженням з українською владою».

Британські волонтери та приватні донори допомагають українським захисникам

На початку спільнота «Never Surrender» надсилала найнеобхідніше – каски та бронежилети. Зараз за запитом мерії Дніпра це ще й приціли, тепловізори, пікапи, засоби тактичної медицини. Усе це розподіляється між Збройними силами України, Національною гвардією та територіальною обороною.

Детальніше про «Never Surrender» шукайте на офіційному сайті спільноти, а також на сторінці в Instagram

Поделиться: